01 lipca 2021

Zakończenie roku szkolnego to czas radości z powodu nadchodzących wakacji – przygody, słońce , atrakcje turystyczne, mnóstwo wolnego czasu… Jednak uczniowie klas 8 ze smutkiem żegnali mijający rok - swój ostatni spędzony w szkole podstawowej. Szczęśliwa TRZYNASTKA oraz wspomnienia wielu cudownych lat nauki, zawierania przyjaźni, odkrywania własnych talentów, poznawania smaku sukcesu i porażek na długo pozostaną w pamięci absolwentów.

25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych.  Otrzymali oni z rąk dyrekcji, wychowawców, przedstawiciela rady rodziców nie tylko świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, ale również dyplomy absolwenta, pamiątkowe zdjęcia oraz liczne nagrody zdobyte w konkursach.

Był to moment podziękowań nauczycielom i rodzicom za trud włożony w kształtowanie osobowości młodych ludzi oraz ich wychowanie. To właśnie działania związane z priorytetem szkoły – Zaprogramuj swoją przyszłość – pozwoliły uczniom dokonywać własnych wyborów, poznać swoje mocne strony

i jasno określić cel na kolejne lata edukacji. Spotkaniu towarzyszyło ogromne wzruszenie, łzy

i niezapomniane wrażenia.

Trzymamy kciuki za naszych Absolwentów!!!

wychowawcy klas 8

Zakończenie roku szkolengo