Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e - mail i ustalonego przez siebie hasła.

Ponownie przejdź na stronę startową dziennika (link znajdziesz na na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 13 (www.sp13.mmj.pl) lub na profilu Facebook owym.

W oknie "Aktywacja konta" w polach "Nowe hasło" oraz "Powtórz nowe hasło" wprowadź swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i kliknij przycisk "Ustaw nowe hasło".

Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomości i kliknij link podany w treści, aby nadać hasło do Twojego konta w dzienniku.

Zaznacz opcje "Nie jestem robotem", a następnie kliknij przyciska "Wyślij wiadomość". Jeśli po kliknięciu opcji "Nie jestem robotem" rozwinie się okno weryfikacji, wykonaj polecane czynności (np. przepisz kod z obrazka) i kliknij przycisk "Zweryfikuj".

Po kliknięciu w pole "Załóż konto", wpisz adres mailowy, który podałeś wychowawcy.

Po kliknięciu w zamieszczony link zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę logowania do dziennika. kliknij w przyciska "Zaloguj się".

Adres dziennika elektronicznego znajduje się w postaci bezpośredniego odnośnika na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 13 (www.sp13.mmj.pl) lub na profilu Facebook owym

W trosce o bezproblemowe monitorowanie postępów nauczania Twojego dziecka, przedstawiamy krótka instrukcję, która pomoże Ci rozpocząć użytkowanie dziennika elektronicznego.

Szanowny Rodzicu!

-  jak uzyskać dostęp