Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka

E - DZIENNIK

-  jak uzyskać dostęp

Szanowny Rodzicu!

W trosce o bezproblemowe monitorowanie postępów nauczania Twojego dziecka, przedstawiamy krótka instrukcję, która pomoże Ci rozpocząć użytkowanie dziennika elektronicznego.

Adres dziennika elektronicznego znajduje się w postaci bezpośredniego odnośnika na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 13 (www.sp13.mmj.pl) lub na profilu Facebook owym

Po kliknięciu w zamieszczony link zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę logowania do dziennika. kliknij w przyciska "Zaloguj się".

Po kliknięciu w pole "Załóż konto", wpisz adres mailowy, który podałeś wychowawcy.

Zaznacz opcje "Nie jestem robotem", a następnie kliknij przyciska "Wyślij wiadomość". Jeśli po kliknięciu opcji "Nie jestem robotem" rozwinie się okno weryfikacji, wykonaj polecane czynności (np. przepisz kod z obrazka) i kliknij przycisk "Zweryfikuj".

Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomości i kliknij link podany w treści, aby nadać hasło do Twojego konta w dzienniku.

W oknie "Aktywacja konta" w polach "Nowe hasło" oraz "Powtórz nowe hasło" wprowadź swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i kliknij przycisk "Ustaw nowe hasło".

Ponownie przejdź na stronę startową dziennika (link znajdziesz na na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 13 (www.sp13.mmj.pl) lub na profilu Facebook owym.

Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e - mail i ustalonego przez siebie hasła.