02 listopada 2022

W dniach 24 – 28 października  w naszej szkole odbył się TYDZIEŃ DOBROCI, w ramach którego uczniowie mieli okazję wziąć udział w licznych wydarzeniach.

Dzieci szukały kodów QR, które tworzyły cytaty o dobroci, dodatkowo mogły zabrać karteczkę z miłym słowem. Na przerwach odbyło się głośne czytanie fragmentów książek „Mali bohaterowie” B. Gawyluk oraz „Drużynka Pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach” G. Kasdepke, przekazanie iskierki dobroci oraz taniec dobroci i radości. Na świetlicy powstało serce dobroci. W trakcie całego tygodnia odbywało się losowanie propozycji dobrych uczynków. Uczniowie mieli możliwość ubrać się na biało i wykonać zdjęcie z kolorowymi skrzydłami, które utworzyły „Galerie dobrych uczynków”.  Odbyła się również zbiórka i przekazanie karmy i akcesoriów dla zwierząt ze schroniska.

Dzięki wykonanym przez uczniów klas I-III rączką z wypisanymi dobrymi uczynkami powstał plakat, który wraz z zebranymi sercami został przekazany w ramach akcji HeavenWins.

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i zaangażowanie!

TYDZIEŃ DOBROCI