16 grudnia 2020

Szanowni Państwo,

W tym roku Nasza Szkoła dołączyła do akcji „Szlachetna Paczka”. Rodzina, którą wybraliśmy, to Pani Grażynka mieszkająca w Siemianowicach Śląskich. Dzięki zaangażowaniu Darczyńców zgromadzono wszystkie dary, o których marzyła Pani Grażyna.

18 pełnych kartonów zawierało artykuły spożywcze, artykuły chemiczne, książki, ciśnieniomierz, drobne upominki, m.in. ozdoby świąteczne, ciepły kocyk. Ponadto, do mieszkania obdarowanej, dostarczony zostanie węgiel.

Naszym opiekunem - wolontariuszem, była wspaniała Pani Aldona. To  od niej otrzymaliśmy  informację, że Pani Grażyna była bardzo wzruszona widząc tyle prezentów. Kilkakrotnie płakała czytając świąteczne kartki i życzenia przesłane przez Uczniów Naszej Szkoły.

Akcja „Szlachetnej Paczki” trwała stosunkowo krótko, ale ilość osób, którym powinniśmy podziękować jest naprawdę ogromna. Aby nikogo nie pominąć chcemy całej Społeczności Szkoły Podstawowej nr 13 im. J. Skrzeka w Siemianowicach Śląskich  przekazać ogromne wyrazy uznania i słowo: DZIĘKUJEMY!

Państwa wsparcie, dobre słowo, szybka organizacja darów jest nieoceniona!

Są Państwo wzorem do naśladowania – dzielenie się jest w modzie i Państwo tę modę wspaniale propagujecie!

Uśmiech Pani Grażynki niech będzie Państwa i naszą największą nagrodą!

Zapraszamy na krótką fotorelację.

Pozdrawiamy serdecznie,

Szkolny Zespół Szlachetnej Paczki

Szanowni Państwo,

Państwa wsparcie, dobre słowo, szybka organizacja darów jest nieoceniona!

Uśmiech Pani Grażynki niech będzie Państwa i naszą największą nagrodą!

Zapraszamy na krótką fotorelację.

Pozdrawiamy serdecznie,

Szkolny Zespół Szlachetnej Paczki