11 marca 2020

Tradycją  naszej szkoły  jest organizowanie  szkolnego konkursu recytatorskiego dla klas I-III, który odbył się 10 marca 2020 r. pod hasłem „Z przyrodą za pan brat”.

Uczniowie musieli przygotować wiersz, który rozbudzi u słuchaczy wrażliwość na piękno przyrody i rozpowszechni wiedzę przyrodniczo-ekologiczną. Każdy z uczestników stanął na wysokości zadania. Wiersze były  różnorodne i dzięki temu wszyscy słuchali innych w skupieniu. Jury najbardziej cieszyło to, że uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursie i poświęcili swój czas na przygotowanie się do niego, a ich wychowawcy zaangażowali się w pomoc przy wyborze i interpretacji wierszy. Wszystkim należą się podziękowania i zasłużone gratulacje!

Jury stanęło przed trudnym zadaniem, ponieważ mogło  wyłonić tylko  po jednym uczniu z każdej grupy wiekowej do reprezentowania szkoły w konkursie miejskim.Są to uczniowie, którzy zajęli I miejsce w poszczególnych klasach. Życzymy im powodzenia!

Wyłonieni zwycięzcy tegorocznego konkursu:

KLASA I

I miejsce:            Tomasz Marszałek