04 maja 2021

Realizacja projektu „Działaj z impetem” powoli dobiega końca. Ostatnim wyzwaniem, które czekało na uczniów naszej szkoły, było wykonanie lapbooka. Tematem przewodnim był recykling plastikowych butelek PET. Wspaniałe prace uczniów spływały do szkoły przez blisko ponad miesiąc. Otrzymano łącznie 26 eko-lapbooków.

W ubiegłym tygodniu jury (p. Beata Cofor – wicedyrektor SP13 oraz koordynatorki projektu) wybrało laureatów szkolnego etapu konkursu lapbookowego. Nagrodzono 9 prac. Oto wyniki:

  1. Maja Bujak   kl. IV „b”

  2. Kajetan Naczyński   kl. V „a”

  3. Natalia Hetmańczyk   kl. III „c”

 

Wyróżnienia:

  1. Emilia Farfłuowska   kl. IV „b”

  2. Julia Krzysztof    kl. VI „a”

  3. Zuzanna Kosmala   kl. V „a”

  4. Marta Piwowarska   kl. III „c”

  5. Dawid Siarkowski   kl. II „c”

  6. Kuba Białas    kl. II „b”

 

Istotnym jest fakt, iż praca Mai Bujak, która zdobyła I miejsce, będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie ogólnopolskim.

Niebawem rozpocznie się głosowanie na prace konkursowe umieszczone na stronie: www.dzialajzimpetem.pl.   Każdy z Państwa będzie mógł zagłosować na naszego szkolnego lapbooka od 14.05.2021 r. od godz. 12:00 do 30.05.2021 r. do godz. 12:00. Dzięki Państwa głosom szkoła będzie miała szansę na wygranie laptopów, książek, mikroskopów, notesów i innych gadżetów edukacyjnych.

Dziękujemy wszystkim uczniom za dostarczenie do szkoły pięknych prac. Każda z nich była wyjątkowa. Doceniając trud i zaangażowanie, kreatywność i chęć pogłębiania wiedzy - zapraszamy WSZYTSKICH autorów 26 lapbooków – po dyplomy i upominki, które można odebrać w szkolnej bibliotece w środę 12.05.2021 r. od godziny 13:00 do 14:00 lub w czwartek 13.05.2021 r. od godziny 12:00 do 13:00.

Jeśli podane terminy nie są odpowiednie wówczas można odebrać nagrody u Pani Agnieszki Cabon w godzinach pracy biblioteki szkolnej.

 

Koordynatorki projektu:

Natalia Cyrankowska

Alina Giza

Jolanta Mielczarek

 

 

 

 

SZKOLNY KONKURS LAPBOOKOWY – DZIAŁAJ Z imPETem

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka

w Siemianowicach Ślaskich