22 maja 2019

Od 6 maja 2019 r.  nasza szkoła - SP13 dołączyła do kampanii „Rowerowy Maj”, która ma na celu promowanie zdrowego trybu życia i popularyzację roweru, hulajnogi i łyżworolek jako środka transportu.Do wydarzenia przyłączyli się zarówno starsi  jak i młodsi uczniowie.

Dzieci chętnie zaangażowały się w wydarzenie i pełne entuzjazmu przystąpiły do wspólnej zabawy. Mimo że pogoda nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu,  nasi nieustraszeni uczniowie chętnie przyjeżdżają do szkoły na rowerach, hulajnogach i rolkach. Mają oni codziennie szansę zdobyć naklejki oraz podzielić się swoimi wrażeni.

Akcja ta stała się okazją do rozmowy o bezpieczeństwie w trakcie jazdy na rowerze i poruszania się po drodze.

Już teraz dzieci z „Trzynastki” z niecierpliwością czekają na kolejne rowerowe przygody!

Agnieszka Cabon

Więcej zdjęć w galerii!