19 grudnia 2021

Prosimy o skupienie uwagi. Słuchajcie, co mówią do Was nauczyciele! Uczcie się pilnie, notujcie, czytajcie, piszcie, odrabiajcie zadania domowe! Utrwalajcie wiedzę! Tylko systematyczna praca uczyni z Was ludzi mądrych! Nauka jest dla Was! W naszej szkole nie ma miejsca dla lenistwa! Praca, koleżeństwo, współpraca, pomoc to wartości godne ucznia SP13! Państwo, Polska potrzebuje ludzi młodych i mądrych! Obywatele i Obywatelki, naród liczy na Was! Wy i Wasza edukacja to przyszłość narodu! Pracujcie, uczcie się dla dobra Polski! Kto szanuje Polskę, ten szanuje wiedzę! Wierzymy w Was i wasze możliwości. Nie umiem, nie rozumiem, nie chce mi się - to puste słowa, nic nie znaczą. Wy potraficie, rozumiecie i chcecie. Wy dla kraju jesteście w stanie podjąć trud nauki. Polska, wierzy w Was!

Obywatele, Obywatelki!!!