17 marca 2019

14 marca 2019 roku uczniowie klasy 5a udali się do kina na seans filmowy LEGO PRZYGODA 2.

Fabuła animowanej komedii okazała się bardzo wciągająca, dostarczająca wielu wrażeń i niesamowitych uczuć. Mieszkańcy Klocburga stanęli wobec kolejnego zagrożenia, jakim są najeźdźcy z kosmosu niszczący wszystko w zastraszającym tempie. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO , Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszają w podróż do odległych, nieodkrytych światów. Wyprawa ta okazała się być sprawdzianem ich odwagi, kreatywności, przyjaźni, wierności i oddania.

Po obejrzeniu filmu widz wychodzi z sali kinowej z poczuciem, że dobro i miłość to wartości nadrzędne w życiu, a ich siła może zdziałać wiele.

Beata Odróbka

LEGO PRZYGODA 2 – klasowy seans filmowy