18 grudnia 2019

Za nami kolejna edycja Kulturiady 2019, zorganizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych w Siemianowicach Śląskich. Uczniowie mogli uczestniczyć w różnych konkurencjach: Lekkiej poetyce, Strzelectwie plastycznym, Zapasach teatralnych, Wyścigach tanecznych, Chórze kibica.

Miały miejsce również zawody sportowe na wesoło, w których naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Ve oraz Pan Dyrektor. Wszyscy zostali nagrodzeni medalami.

Na koniec odbył się koncert finałowy w Parku Tradycji, gdzie wszystkim laureatom wręczono nagrody, puchary i dyplomy.

Klasa III a podjęła wyzwanie i zgłosiła swój udział w dwóch konkurencjach zakończonych sukcesem - zajęła I miejsce w Wyścigach tanecznych oraz Antoś Suchy zdobył wyróżnienie w Lekkiej poetyce.

Było to piękne wydarzenie, łączące sport, kulturę i zabawę. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Henryka Sygut

Więcej zdjęć w galerii!

Kulturiada 2019 już za nami!