15 maja 2022

Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole odbył się konkurs malarski zatytułowany "Rajski Ptak". Głównym  celem konkursu było rozbudzanie twórczej aktywności dziecka poprzez wykorzystanie niekonwencjonalnych przedmiotów do wykonania obrazu.  Wybór zwycięskich oraz wyróżnionych prac był niezwykle trudny, ponieważ do organizatorek konkursu spłynęło wiele pięknych i oryginalnych prac. Spośród wszystkich dzieł jury wybrało następujących laureatów:

I miejsce - Aurelia Małachowska 1 a (praca wykonana za pomocą szczoteczki do zębów, szczoteczki do brwi, patyczków, gąbek, liści i brokatu)

II miejsce - Leon Suski 2 a (gałązka choinki oraz gąbka)

III miejsce - Alicja Michałek 3 c (materiały wykorzystane w pracy: patyczek do uszu, wata, gąbka)

Wyróżnienia:

Mateusz Kamela 2 a (praca wykonana przy pomocy grzebienia, gąbki, patyczka)

Sonia Mak 1 c (praca wykonana za pomocą folii bąbelkowej)

Bożena Pająk 1 d (patyczki do uszu oraz ręka)

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz każdemu uczestnikowi konkursu za wspaniałe, oryginalne dzieła.

W imieniu organizatorów dziękujemy za tak liczne uczestnictwo!

Konkurs "Rajski Ptak"