11 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny „Święta tuż tuż – tradycje i zwyczaje świąteczne w naszych domach i rodzinach” dobiegł końca. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przez prawie 3 tygodnie pracowali nad tworzeniem najpiękniejszych prac związanych tematycznie z niedawno obchodzonymi świętami. Otrzymaliśmy wiele pomysłowych, kolorowych i estetycznie wykonanych rysunków, ozdób, stroików. Różnorodność zastosowanych technik sprawiła, że wybór laureatów był bardzo trudny. Przy wyborze najlepszych  jury brało pod uwagę estetykę, nakład pracy, samodzielność wykonania i zgodność z symboliką świąt.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu  dziękujemy za udział i zaangażowanie oraz serdecznie gratulujemy,

Opiekunowie świetlicy szkolnej.

WYNIKI KONKURSU

1MIEJSCE  Emilia Nowak kl. 2b

2 MIEJSCE Adam Sołdyński kl. 1b

3 MIEJSCE Nikolas Marek kl. 1b

WYRÓŻNIENIE Dorota Mielniczuk kl. 2a

Konkurs „Święta tuż, tuż – tradycje i zwyczaje świąteczne w naszych domach i rodzinach” rozstrzygnięty!