26 kwietnia 2022

Dnia 22.04.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole międzynarodowy Dzień Ziemi pod hasłem przewodnim "Zainwestuj w Naszą Planetę". W ten dzień odbyły się zajęcia tematyczne, podczas których uczniowie z klas I-III poszerzali swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska, segregowania śmieci, recyklingu oraz różnych sposobów dbania o naszą planetę. Uczniowie wykonali plakaty o tematyce ekologicznej. W klasach IV-VIII podczas lekcji przyrody, biologii i geografii uczniowie stworzyli szkolne drzewo, na którym umieścili inicjatywy oparte tegoroczne o hasło przewodnie. W tym dniu uczniowie oraz Grono Pedagogiczne uczcili Święto Ziemi ubierając się w barwy Ziemi. Bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Kliknij i zobacz galerię zdjęć!