19 marca 2019

Święto kobiet to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu wolnego, szczerej rozmowy, a jednocześnie rozwijania swoich zainteresowań. Właśnie dlatego uczniowie klasy VI b wybrali się do wrotkarni w Katowicach. Celem wyjścia była integracja zespołu klasowego oraz promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Prezent dla koleżanek okazał się miłą niespodzianką.

Uczestnicy cieszyli się jazdą na wrotkach w takt znanej i lubianej muzyki. Doskonalili swoje umiejętności sportowe pokonując tory przeszkód. Na twarzach dzieci można było zauważyć uśmiech i ogromną radość.

Po godzinnej zabawie we wrotkarni wszyscy zasłużyli na wspólny posiłek. Uczniowie mogli porozmawiać, pożartować i oderwać się od szkolnych obowiązków.

Wrotkarnia pozostanie w naszej pamięci jako miejsce zabawy, sportu i dobrego humoru.

Marta Kuczyk

Dzień Kobiet na sportowo!