Choinki i bałwanki z siana

.
              Zbliża się grudzień, a wraz z nim gorączka przedświątecznych przygotowań. 2 grudnia w naszej szkole odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje wyroby rękodzieła artystycznego zaprezentują wystawcy z Jaworzna, Knurowa, Żywca i z Katowic.

Nasi Rodzice i uczniowie również włączyli się w wir przygotowań. W czwartkowe popołudnie spotkali się w szkole na warsztatach poświęconych ozdobom z siana. Wykonali wiele przepięknych choinek i bałwanków z sianka, które jak wiemy jest nieodzownym elementem wigilijnej tradycji. Podziw wzbudziły choinki z makaronu  oraz wspaniała choinka z drewna. W imieniu organizatorów jarmarku dziękujemy wszystkim, którzy swój czas poświęcili dla dobra naszej szkoły. Wszystkie wykonane ozdoby można będzie zakupić na jarmarku. Serdecznie zapraszamy!
K. Mocek